Home / Nowi Przybysze Radzą Sobie Dobrze, A Arsenal Nadal Prowadzi W Tabeli

Nowi Przybysze Radzą Sobie Dobrze, A Arsenal Nadal Prowadzi W Tabeli

Sytuacja w Premier League staje się coraz bardziej intensywna, a wszystkie zespoły Premier League ciężko pracują. Wśród drużyn walczących o mistrzostwo Arsenal, którego ogólna siła jest wyjątkowo dobra, może nie być trudny do zdobycia mistrzostwa. W obliczu Fulham z doskonałymi wynikami, Arsenal nie napotkał większego oporu. Trossard, który właśnie założył Koszulka Piłkarska Arsenal w zimowym okienku, rozpoczął mecz i zanotował hat-tricka asyst w pierwszej połowie. Gabriel, Martinelli i Odegaard strzelili trzy gole z rzędu, dając zespołowi prowadzenie 3:0. Brazylijski napastnik Gabriel Jesus wrócił po kontuzji w drugiej połowie. Jezusowi, który ponownie założył Tanie Koszulka Piłkarska , kibice Arsenalu na boisku złożyli serdeczne powitanie. Ostatecznie Arsenal z łatwością wygrał mecz 3:0, prowadząc Manchester City o 5 punktów i kontynuując prowadzenie w tabeli Premier League. Po meczu Trossard, który miał na sobie Koszulka Piłkarska Klubowe z numerem 19, został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Belgijski napastnik szybko zintegrował się z drużyną po dołączeniu. W 9 meczach Premier League strzelił 1 gola i 5 asyst dla Arsenalu. Mam nadzieję, że utrzyma tak doskonałą formę i będzie miał jeszcze bardziej ekscytujące występy w kolejnych meczach.