Home / Debiut Mbappe W Realu Madryt, Pierwszy Gol I Pierwsze Mistrzostwo

Debiut Mbappe W Realu Madryt, Pierwszy Gol I Pierwsze Mistrzostwo

Superpuchar Europy 2024 rozpoczął się wczesnym rankiem 15 sierpnia czasu pekińskiego. Real Madryt pokonał Atalantę 2-0 i wygrał pierwsze mistrzostwo nowego sezonu. W tym meczu francuski geniusz Mbappe, który niedawno założył Koszulka Piłkarska Real Madryt , zaprezentował się znakomicie w swoim debiucie w Realu Madryt i strzelił gola, pomagając Galaxy Battleship osiągnąć wymarzony start. Dołączenie Mbappe to największa nowina w piłce nożnej tego lata, a jego debiut w Superpucharze Europy dodał wspaniały rozdział do tej ekscytującej historii. Real Madryt wystawił gwiazdorski skład o łącznej wartości ponad 1 miliarda euro, w tym najlepszych graczy, takich jak Mbappe, Bellingham i Vinicius. Chociaż Atalanta stawiała zacięty opór i kilkakrotnie narażała Real Madryt na niebezpieczeństwo, Real Madryt ostatecznie ustabilizował zwycięstwo golami Valverde i Mbappe. W 59. minucie meczu Real Madryt przełamał impas, a Valverde pchnął piłkę, aby zdobyć gola. W 68. minucie Mbappe, noszący Koszulki Piłkarskie Klubowe z numerem 9, otrzymał podanie od Bellinghama i zdobył pierwszego gola w swoim pierwszym meczu. Po meczu Mbappe powiedział: „To wspaniała noc. Czekałem na ten moment od dawna. Naszym celem jest zwycięstwo. Jesteśmy Realem Madryt i nie mamy żadnych ograniczeń”. Ta kampania nie tylko ustanowiła nowy rekord liczby tytułów Superpucharu UEFA dla Realu Madryt, ale także pozwoliła Mbappe pokazać swoją wartość supergwiazdy na początku nowego sezonu. W tym samym czasie Modrić zdobył swoje 27. mistrzostwo w Realu Madryt, a Ancelotti wyrównał również rekord drużyny pod względem liczby tytułów jako główny trener. Wraz z początkiem nowego sezonu ten galaktyczny pancernik niewątpliwie poprowadzi nową legendę.