Home / Anglia Wygrała 1:0, Ale Występ Był Dyskusyjny

Anglia Wygrała 1:0, Ale Występ Był Dyskusyjny

Anglia rozegrała swój pierwszy mecz w Pucharze Europy 2024. Bellingham, ubrany w Koszulka Anglia EURO 2024 z numerem 10, strzelił jedynego gola, który pomógł Anglii pokonać Serbię 1:0. Chociaż Anglia wygrała, ich występ nie był tak dobry, jak oczekiwano. Jako jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa Anglia objęła prowadzenie już na początku meczu po strzale Bellinghama. Jednak pomimo przewagi w końcówce ofensywnej, nie udało im się jeszcze podwyższyć wyniku. Przez cały mecz Anglia nie pokazała należytej dominacji. Szczególnie w drugiej połowie Serbia wielokrotnie stwarzała zagrożenia na boisku, wielokrotnie narażając Anglię na niebezpieczeństwo. Kane, ubrany w Tanie Koszulki Piłkarskie z numerem 9, głową skierował piłkę w 77. minucie, ale piłka uderzyła w poprzeczkę i odbiła się. Ta piłka była jednocześnie jedynym strzałem Kane'a w całym meczu. Taki występ sprawił, że cały mecz nie był emocjonujący dla fanów. Zdolności trenerskie Southgate po raz kolejny zostały zakwestionowane. Trenuje Anglię od 8 lat, ale wydaje się, że trener nie stosuje odpowiedniej taktyki, aby walczyć o przewagi drużyny. Ofensywna gra w meczu zdawała się w większym stopniu opierać na indywidualnych występach zawodników, a udział wyczekiwanego przez kibiców Kane’a był oczywiście niewystarczający. Chociaż reprezentacja Anglii stała się najbardziej luksusową drużyną w Pucharze Europy, a jej łączna wartość wyniosła 1,52 miliarda euro, jej występy wywarły hipnotyczne wrażenie. Ogólnie rzecz biorąc, choć reprezentacja Anglii zdobyła cenne 3 punkty dzięki bramce Bellinghama. Jednak ich występ nie zadowolił fanów. Muszą jak najszybciej dostosować swój status i zaprezentować swoje siły jako najbardziej luksusowy skład Pucharu Europy. Mam nadzieję, że w następnym meczu pokażą swoją prawdziwą siłę i potencjał i zapewnią fanom więcej ekscytujących meczów.